Garantili Arabam Oto Ekspertiz
Garantili Arabam® Oto Ekspertiz Entegrasyonu

Garantili Arabam® Oto Ekspertiz Entegrasyonu | Kalibrasyon | 5 Yıl Garanti  | 4×4 Dönüşüm  | Ücretsiz  5.Nesil Elektronik  Devre ve Yazılım | Yüz Tarama Sistemi | Plaka Tanıma Sistemi |Yeni ikinci el alım satım yasasında ve düzenlemelerde söz sahibi olma

Garantili Arabam 2010 ‘da Hazırladığı Patent, Yasa Haline Gelmiştir.  ve Piyasanın isteklerine cevap verebilen bir teknoloji geliştirmiştir.

Sizlerde Bu Mükemmel Teknolojiyi kullanmak istemez misiniz ?

Yerli ve Yabancı Cihazlar’dan Daha gelişmiş olduğuna dair 9 Profesörün imzası var ve en önemlisi Bir TÜRK Markası.

Kullanmış olduğunuz Oto Ekspertiz Cihazlarının Yazılımı ve Elektronik devresi ücretsiz veriyoruz ve  Teknik servis hizmeti kalibrasyonları tamamen Garantili Arabam güvencesi altında.

Garantili Arabam Bayisi olacaklara 1200 hp’e kadar ölçebilen 4×4 Dinamometre Test Cihazı , Elektronik devre ve yazılımı uygun Taksitlerle alma fırsatları…

( 4WD DÖNÜŞÜM )

Ayrıca;

Ücretsiz Kablosuz Elektronik Devre, Cep Telefonundan Kaç Araba Yapıldığının Kontrolünü yapabileceğiniz sistem, Gizli SMS, Müşteri Randevu Sistemi, Bayilerin Birbirlerini Görmesi ve Daha Önce ekspertiz Yapılan Araçların hangi bayide yapıldığı, ayrıntılı 21 Sayfa Ekspertiz Raporu ve çok daha fazlası Garantili Arabam’da.

İkinci el araçlarla ilgili problemler nedeniyle mahkemede bekleyen dosyalar ve bunların çözüme ulaşmaması yapmış olduğumuz sistem ekspertiz talep edilmesi durumunda garanti kapsamı içinde müşterilerin yol parası, zamanı ve yapacağı masrafların cebinde kalması için yapılmıştır.

Devlet Destekli Patentli, Piyasanın İsteklerine Tam Anlamıyla Cevap Verebilen 5.Nesil Oto Ekspertiz Cihazları ile Türkiye Genelinde Hizmetinizdeyiz.

*Motor Performans Testi
* Takometre Kontrolü (Radar Kontrol)
* Motor Güçü Ölçümü (Hp)
* Motor Güçü Ölçümü (Kw)
* Motor Tork Ölçümü (Tork)
* Motor Tekerlek Güçü (Cer Kuvveti)
* Kayıp Güç (Dağıtılmış Güç)
* Yol Simülasyonu Garantili Arabam Akıllı Sms
Ön Takım Kontrol
Fren ve El Fren Testi
Amortisör Kontrolleri
Elektronik Beyin Kontrol
İç Detay Analiz
Dış Detay Analiz
Araç Altı Kontrol
Kaporta Boya Analiz Testi

Garantili Arabam Oto Ekspertiz
2.El Araç Almadan Önce Aracınızla Yüzleşmenin Vakti Geldi.
https://www.garantiliarabam.com.tr   Kurumsal iletişim hattı : 0 850 840 01 01

Neden Garantili Arabam Teknolojisi ?

* Uzaktan Erişim Teknolojisi ile cihazınızın bozulması durumunda sizden önce görebilir ve uzaktan erişimle sorunu çözebilir.

* Gizli SMS Sistemi siz işyerinde yokken kaç araç yaptığınızı plaka tanıma sistemi ile görebilmenizi sağlar.

* Farklı illerden Garantili Arabam Yazılımı Sayesinde Araç alabilmenizi sağlar. Ekspertiz talep edilmesi durumunca test sonuçları elektronik ortamda ilk olarak müşteriye sms yada mail olarak gitmektedir.

* Plaka Tanıma Sistemi ile hızlı kolay sisteme giriş yapmanızı sağlar. ayrıca oto ekspertiz sektöründeki yaşanan olumsuzların devlet güvencesini yazılımla birleştirerek önüne geçmesini sağlar.

* Yüz Tarama Sistemi ile müşteri memnuniyetini sağlar elemanınız müşteriye kızmışmı gülümsüyormu işyerine gün içinde kaç kişi girmiş bayan mı erkek mi gibi kontrolleri yapmanızı sağlar. ayrıca daha önce yanlış yapılan bir aracın yada hatırlamadığınız bir müşterinizi bulmanızı sağlar.

* Mevcut var olan oto ekspertiz sisteminizi 5. Nesil Oto Eksperiz Yazılımıyla değiştirip kalibrasyonları firmamız tarafından yapılmaktadır. ayrıca 10 yıl yazılım güncelleme ve yeniliklerden faydalanma ücretsiz hatalı ölçüm orano %1 yani sıfıra yakındır.

* Günümüzde internet kullanımı, bilgi alma, alışveriş, iletişim gibi konular başta olmak üzere hemen her konuda ilk olarak yardım aldığımız araç mobil cihazlar. Kullanıcıların her geçen gün mobil cihazlara gösterdiği ilginin artması, hatta akıllı telefonların hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmesi bu mecranın ikinci el araç almadan önce oto ekspertizde önem kazanmasını sağlıyor

* 2010 yılında hazırlamış olduğumuz patent firma adımızdan da anlaşıldığı gibi garantili ikinci el oto alım satım üzerine ve bununla ilgili elektronik, yazılım, mekanik ve bir felsefeyle birleştirdiğimiz garantili arabam teknolojisi yabancı ülkelerden gelişmiş olduğuna dair profesörlerin imzası alınarak devlet destekli hale gelmiştir.

* Dinamometre 2WD Test cihazınızı 1200 Hp ‘e Kadar ölçebilen 4WD Test cihazına dönüştürme ve chiptuning yapanların aracın bg ne kadar yükseltiğini ne kadar faydasının olup olmadığını devir ve km/h olarak ayrıntılı olarak hangi devirde ne yaptığını görebilme imkanı.

* Dinamometre Test Cihazımızın ölçüm değerleri Motorun Gücü, Motorun Torku, Motorun Kayıp Gücü, Motor Cer Kuvvetinin yanı sıra takometre yani radar kontrolü yapabilme imkanı.

* Garantili Arabam Tarafından yapılan randevulerin otomatik olarak hem cep telefonunuza hem oto ekspertiz programına hemde mobil uygulamanızda online görmenizi ve bilgileri girmeden hızlı test yapmanızı sağlar.

* Kaporta Boya Analiz Programı Tüm Kasa Tiplerinin mevcut olduğu yazılımızda Hepsi Boyalı Yarım boyalı, lokal boyalı, dolu izi var, değişmiş gibi combobox özelliklerinden faydalanabilme.

* Akıllı SMS ve Mail Atma Yöntemi Sayesinde Elektronik ortamda Garantili Arabam Güvencesi adı altında Test raporlarını gönderebilme özelliği. Genelde Farklı illerden ekspertiz talep eden Garantili Arabam Müşteri pörtfeyine özel yazılmıştır.