Garantili Arabam Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz Yazılımı

Oto Ekspertiz Yazılımı

oto ekspertiz yazılımı

garantili ekspertiz araç ekspertizi

arabamekspertiz

 

 

Oto Ekspertiz Yazılımı

Garantili Arabam® Oto Ekspertiz Entegrasyonu | Kalibrasyon | 5 Yıl Garanti  | 4×4 Dönüşüm  | Ücretsiz  5.Nesil Elektronik  Devre ve Yazılım | Yüz Tarama Sistemi | Plaka Tanıma Sistemi |Yeni ikinci el alım satım yasasında ve düzenlemelerde söz sahibi olma

Garantili Arabam 2010 ‘da Hazırladığı Patent, Yasa Haline Gelmiştir.  ve Piyasanın isteklerine cevap verebilen bir teknoloji geliştirmiştir.

Sizlerde Bu Mükemmel Teknolojiyi kullanmak istemez misiniz ?

Yerli ve Yabancı Cihazlar’dan Daha gelişmiş olduğuna dair 9 Profesörün imzası var ve en önemlisi Bir TÜRK Markası.

Kullanmış olduğunuz Oto Ekspertiz Cihazlarının Yazılımı ve Elektronik devresi ücretsiz veriyoruz ve  Teknik servis hizmeti kalibrasyonları tamamen Garantili Arabam güvencesi altında.

Garantili Arabam Bayisi olacaklara 1200 hp’e kadar ölçebilen 4×4 Dinamometre Test Cihazı , Elektronik devre ve yazılımı uygun Taksitlerle alma fırsatları…

( 4WD DÖNÜŞÜM )

 

Ayrıca;

Ücretsiz Kablosuz Elektronik Devre, Cep Telefonundan Kaç Araba Yapıldığının Kontrolünü yapabileceğiniz sistem, Gizli SMS, Müşteri Randevu Sistemi, Bayilerin Birbirlerini Görmesi ve Daha Önce ekspertiz Yapılan Araçların hangi bayide yapıldığı, ayrıntılı 21 Sayfa Ekspertiz Raporu ve çok daha fazlası Garantili Arabam’da.

İkinci el araçlarla ilgili problemler nedeniyle mahkemede bekleyen dosyalar ve bunların çözüme ulaşmaması yapmış olduğumuz sistem ekspertiz talep edilmesi durumunda garanti kapsamı içinde müşterilerin yol parası, zamanı ve yapacağı masrafların cebinde kalması için yapılmıştır.

Devlet Destekli Patentli, Piyasanın İsteklerine Tam Anlamıyla Cevap Verebilen 5.Nesil Oto Ekspertiz Cihazları ile Türkiye Genelinde Hizmetinizdeyiz.

 

Etiketler:, , ,

About the Author

redhacker

 

Be the first to comment “Oto Ekspertiz Yazılımı”