Garantili Arabam Oto Ekspertiz
Ekspertiz Raporlu Arabalar, Otomobiller

Ekspertiz Raporlu Arabalar, Otomobiller

Garantili Ekspertiz Raporlu Otomobiller Arabalar

Ekspertiz Raporu

Ekspertiz Raporlu Arabalar

Neden Garantili Arabam Teknolojisi ?   Ekspertiz Raporlu Arabalar  Garantili Arabam Oto Ekspertizde
* Uzaktan Erişim Teknolojisi ile cihazınızın bozulması durumunda sizden önce görebilir ve uzaktan erişimle sorunu çözebilir.
* Gizli SMS Sistemi siz işyerinde yokken kaç araç yaptığınızı plaka tanıma sistemi ile görebilmenizi sağlar.
* Farklı illerden Garantili Arabam Yazılımı Sayesinde Araç alabilmenizi sağlar. Ekspertiz talep edilmesi durumunca test sonuçları elektronik ortamda ilk olarak müşteriye sms yada mail olarak gitmektedir.
* Plaka Tanıma Sistemi ile hızlı kolay sisteme giriş yapmanızı sağlar. ayrıca oto ekspertiz sektöründeki yaşanan olumsuzların devlet güvencesini yazılımla birleştirerek önüne geçmesini sağlar.
* Yüz Tarama Sistemi ile müşteri memnuniyetini sağlar elemanınız müşteriye kızmışmı gülümsüyormu işyerine gün içinde kaç kişi girmiş bayan mı erkek mi gibi kontrolleri yapmanızı sağlar. ayrıca daha önce yanlış yapılan bir aracın yada hatırlamadığınız bir müşterinizi bulmanızı sağlar.
* Mevcut var olan oto ekspertiz sisteminizi 5. Nesil Oto Eksperiz Yazılımıyla değiştirip kalibrasyonları firmamız tarafından yapılmaktadır. ayrıca 10 yıl yazılım güncelleme ve yeniliklerden faydalanma ücretsiz hatalı ölçüm orano %1 yani sıfıra yakındır.
* Günümüzde internet kullanımı, bilgi alma, alışveriş, iletişim gibi konular başta olmak üzere hemen her konuda ilk olarak yardım aldığımız araç mobil cihazlar. Kullanıcıların her geçen gün mobil cihazlara gösterdiği ilginin artması, hatta akıllı telefonların hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmesi bu mecranın ikinci el araç almadan önce oto ekspertizde önem kazanmasını sağlıyor
* 2010 yılında hazırlamış olduğumuz patent firma adımızdan da anlaşıldığı gibi garantili ikinci el oto alım satım üzerine ve bununla ilgili elektronik, yazılım, mekanik ve bir felsefeyle birleştirdiğimiz garantili arabam teknolojisi yabancı ülkelerden gelişmiş olduğuna dair profesörlerin imzası alınarak devlet destekli hale gelmiştir.

* Dinamometre 2WD Test cihazınızı 1200 Hp ‘e Kadar ölçebilen 4WD Test cihazına dönüştürme ve chiptuning yapanların aracın bg ne kadar yükseltiğini ne kadar faydasının olup olmadığını devir ve km/h olarak ayrıntılı olarak hangi devirde ne yaptığını görebilme imkanı.

* Dinamometre Test Cihazımızın ölçüm değerleri Motorun Gücü, Motorun Torku, Motorun Kayıp Gücü, Motor Cer Kuvvetinin yanı sıra takometre yani radar kontrolü yapabilme imkanı.

* Garantili Arabam Tarafından yapılan randevülerin otomatik olarak hem cep telefonunuza hem oto ekspertiz programına hemde mobil uygulamanızda online görmenizi ve bilgileri girmeden hızlı test yapmanızı sağlar like bettingpro cricket.

* Kaporta Boya Analiz Proğramı Tüm Kasa Tiplerinin mevcut olduğu yazlımımızda Hepsi Boyalı Yarım boyalı, lokal boyalı, dolu izi var, değişmiş gibi combobox özelliklerinden fayalanabilme.

* Akıllı SMS ve Mail Atma Yöntemi Sayesinde Elektronik ortamda Garantili Arabam Güvencesi adı altında Test raporlarını gönderebilme özelliği. Genelde Farklı illerden ekspertiz talep eden Garantili Arabam Müşteri portfeyine özel yazılmıştır.

 

Etiketler:,

About the Author

redhacker

 

Be the first to comment “Ekspertiz Raporlu Arabalar, Otomobiller”