Oto Ekspertiz

Oto Ekpsertiz

 

Garantili Arabam Oto Ekspertiz aracınızda bulunan hasarları veya arızaları sıfır hata ile sizlere raporlama yaparak araç satışında alıcı ile satıcı arasında bir güven oluşturarak sağlıklı bir alışverişin yapılmasına bir anlamda aracılık yapmış olur.

Garantili Arabam yapmış olduğu tüm ekspertiz sonuçlarının arkasında güvenle durabilmek kapsamında aracınızda Garantili Arabam test istasyonlarında yaptırmış olduğunuz ekspertiz sonucunun dışında herhangi bir aksaklığın çıkması durumunda aracınızı değerinde sizden satın almayı taahhüt ederek işimizde ne kadar iyi olduğumuzu kanıtlamaktadır.

Garantili Arabam her zaman profesyonel ekip ile çalışarak tüm arıza durumlarında sizi çözüme ulaştırır. Bu kapsamda genel merkezimizde sizlere hizmet vermek amacıyla bir Otomotiv Mühendisimiz görev yapmaktadır. Gerekli görüldüğü anda online ve görüntülü bir şekilde kendisinden bilgi alınabilmektedir.

Türkiye’de ve Dünya’da hiçbir test istasyonunda olmayan yakıt tüketim testi ile aracınızın normal yol koşullarındaki yakıt tüketimini GARANTİLİ ARABAM test istasyonlarında yapmaktayız. Garantili Arabam hiçbir araç alım satımı yapan işletmelerle anlaşma yapmayarak müşterilerimizin güvenini kazanmıştır. .

This site is using SEO Baclinks plugin created by Locco.Ro
Back to top