Dönen Platform - Garantili Arabam Oto Ekspertiz

Dönen Platform

Dönen Platform

PLATFORMUN KOLAY KONTROLÜ

Oturumu başlatmak için, seçilen arabayı platformda kurmanız ve ardından akıllı telefonunuzdaki uygulamayı kullanarak açmanız yeterlidir. Platformun tüm dönüş süreci aplikasyon ile senkronize edilir.

OTOMATİK

Platform, otomobili otomatik olarak doğru konuma yerleştirir ve bu da her seferinde aynı sonucu elde etmenizi sağlar.

Platform, fırın boya kaplı saçtan yapılmıştır. Platform elemanları, bireysel platform elemanları arasında minimum bağlantıya izin veren en yüksek hassasiyet ve özenle lazerle kesilmiştir. 1 derece dönme hassasiyetiyle ayarlamanıza olanak tanır.

Otomatik sisteme bağlı platformda bulunan sensör ağı, platformu 1 derece dönme hassasiyetiyle ayarlamanıza olanak tanır. Bu sayede otomobillerin fotoğrafları her zaman aynı hassasiyette ve aynı standartta çekilmektedir. Gelişmiş otomasyon ve yazılım sistemi aynı zamanda platformu araçla birlikte her seferinde aynı giriş ve çıkış konumunda konumlandırmanıza olanak tanır ve bu da çok zaman kazandırır.

Platform 3.5 metre ile 50 metre arasında üretimi yapılabilmektedir.

oto ekspertiz garantili arabam araç ekspertiz ekspertiz expertiz profesyonel ekspertiz kurumsal ekspertiz en iyi ekspertiz en iyi oto ekspertiz yetkili oto ekspertiz online oto ekspertiz oto ekspertiz randevu oto ekspertiz fiyatları oto ekspertiz bayiliği oto ekspertiz franchising oto ekspertiz cihazları tse hyb ekspertiz